معرفی وینو

امروزه خدمات الکترونيکي و پرداخت­هاي موبايلي به کمک افراد آمده تا از اتلاف زمان، انرژي و هزينه ­ها بکاهد. سازمان­ها و موسسات نيز هرکدام به­ نحوي براي افزايش رضايتمندي مشتريان خود و ایجاد تسهیل در تبادلات مالی به روش­های فوق روی آورده­ اند. درهمین راستا وینو تحت پوشش هلدينگ آریوپیام ایرانیان مفتخر به ارایه زيرساخت و خدمات متنوع پرداخت و خرید شارژ در بستر تلفن همراه گردیده است.

معرفی اپلیکیشن

اپليکشن وینو يک نرم افزاربسيار کاربردي و رايگان است ، تفاوت این اپلیکیشن با سایر پلت فرم و اپلیکیشن های پرداخت موبایلی در زیر ساخت این اپلیکیشن می باشد چرا که در این اپلیکیشن ما توانسته ایم بستر بازاریابی شبکه ای را در هسته اصلی قرار داده و شما بعنوان کاربر با شناساندن و معرفی اپلیکیشن به سایر افراد تا دو لایه پایین تر به جمع آوری امتیاز برسید.

امکانات اپلیکیشن

با وارد شدن در منوی اصلی می توانید امکانات این اپلیکیشن را مشاهده و استفاده نمایید ، تیم وینو تمام تلاش و سعی خود را در صدد آن قرار داده اند که امکانات پرداخت و خرید شارژ ، پراخت قبوض ، خرید بسته اینترنتی به روشي متفاوت و آسان تر از هميشه در اختيار شما قرار گیرد.

500+

اپلیکیشن نصب شده

10+

موسسات خیریه همکار

820+

کاربران شبکه های اجتماعی

214+

افرادی که تخفیف دریافت کرده اند

روش جذب کاربر

برای جذب کاربر و اضافه کردن افراد زیر مجموعه شما می توانید کد بازاریابی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا راحت تر و سریع تر افراد مد نظر خودتان را جذب کنید.

روش های خرید شارژ

در هنگام خرید شارژ، شما به دو صورت می توانید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید:

  • پرداخت از طریق کارت بانکی
  • پرداخت از کیف پول

همکاری وینو با موسسات خیریه

در اپلیکیشن وینو برای اولین بار با همکاری موسسات خیریه سراسر شهر تهران، گامی در جهت کمک به همنوعان و عزیزان نیازمند برداشته ایم، در این طرح جامع، در اپلیکیشن وینو، به ازای خرید شارژ و یا سایر خدمات اپلیکیشن، درصدی به حساب موسسه خیریه واریز می شود. امید است بتوان این طرح را با سایر موسسات خیریه در سطح کشور به مرحله عمل رساند.

© کپی رایت - اپلیکیشن وینو | خدمات الکترونيکي و پرداختهاي موبايلي توسعه یافته توسط تیم طراحی سایت و برنامه نویسی Tech Team